Manicure, pedicure

MANICURE

Zabieg kosmetyczny na paznokciach dłoni. Rozróżniamy manicure biologiczny i klasyczny. Polegają na wyrównaniu i oczyszczeniu paznokci ze skórek znajdujących się w wałach paznokciowych.

Czynność wykonuje się przy pomocy radełka, cążek lub frezu. Każde z narzędzi musi być sterylne i poddane dezynfekcji.

Dodatkowo wykonuje się pielęgnację płytki paznokcia za pomocą wcierania różnych produktów wzmacniających (np. manicure japoński) lub położenie odżywek. Manicure zazwyczaj kończy się pokryciem paznokci lakierami.

SPA DLA DŁONI I STÓP

Zabieg parafinowy regenerujący skórę i paznokcie. Rozwiązanie dla pacjentów z popękaną, przesuszoną i zniszczoną skórą dłoni oraz stóp. Polecany jest przede wszystkim w porze chłodnej (jesień, zima) ze względu na swoje mocno rozgrzewające działanie. Zabieg wykonywany po manicure klasycznym. Aby wzmocnić, wyrównać i ochronić płytkę paznokcia.

CEL: Intensywnie wygładzenie i ujędrnienie naskórka. Parafina także natłuszcza i delikatnie rozgrzewa, poprawia kondycję paznokci.

Skóra po zastosowaniu parafiny staje się idealnie gładka i miękka. Skutki zabiegu są odczuwalne do kilku dni.
Parafina wzmacnia rozdwajające się paznokcie i przywraca skórze ładny wygląd również po zabiegu stylizacji paznokci. Poprawia krążenie i wpływa leczniczo na kości i stawy. Zabieg ma działanie głęboko nawilżające dzięki dodatkowemu zastosowaniu produktów pielęgnacyjnych na bazie kolagenu. Rozjaśnia przebarwienia i opóźnia procesy starzenia.

PEDICURE

Pedicure to zabieg kosmetyczny na stopach. Rozróżniamy pedicure pielęgnacyjny (klasyczny) i leczniczy.

PEDICURE KLASYCZNY

Ma na celu usunięcie zrogowaciałego naskórka z okolicy podeszwy i skórek okalających paznokcie, a także ich skrócenie. Ponadto wykonuje się peeling i masaż stóp. Można także pomalować paznokcie lakierem lub zastosować lakiero-żele hybrydowe.

PEDICURE MEDYCZNY/LECZNICZY

To połączenie pedicure klasycznego i: usuwania odcisków oraz modzeli, wrastających paznokci, rekonstrukcji paznokci zniszczonych, zainfekowanych grzybicą, założenia klamer korygujących.

Zabieg może być mniej przyjemny niż pedicure pielęgnacyjny lecz robi się go w celu zniwelowania bólu stóp przy niektórych schorzeniach.

Cennik

 • Manicure klasyczny
  40 PLN
 • Parafina+ peeling
  50 PLN
 • Parafia na dłonie - pakiet 5+1 gratis
  250 PLN
 • Parafina na dłonie z peelingiem - pakiet 3 zabiegów
  135 PLN
 • Parafina na stopy z peelingiem
  60 PLN
 • Parafia na stopy z peelingiem - pakiet 5+1 gratis
  300 PLN
 • Parafia na stopy z peelingiem - pakiet 3 zabiegów
  165 PLN
 • SPA dla dłoni – peeling, masaż, odżywianie
  60 PLN
 • SPA dla stóp – peeling, masaż, odżywianie
  85 PLN
 • Pedicure klasyczny
  90 PLN
 • Pedicure medyczny
  120 PLN

Cennik nie stanowi oferty handlowej wg art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego i jest publikowany tylko w celach informacyjnych. Podane ceny mogą ulec zmianie. Zastrzegamy sobie prawo do zmian. Ostateczna cena za wybraną usługę będzie ustalana w trakcie konsultacji kwalifikacyjnej przed zabiegiem.